ما که هستیم

سایت ما: نشانی وب‌سایت ما: https://drpenbeauty.com.

ارسال بسته ها؛

تمامی سفارشات در همان روز یا نهایتا فردای روز سفارش بسته بندی شده و طبق نظر مشتری به پست ، تیپاکس ، باربری ، تاکسی و یا پیک های درون شهری تحویل داده خواهد شد. کد رهگیری بسته های ارسال شده در شبکه های اجتماعی ما درج می شود و اگر مشتری عزیزی دسترسی به شبکه های اجتماعی نداشته باشد می تواند با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و درخواست کد رهگیری کند تا کارشناسان ما در اولین فرصت کد را در اختیار ایشان قرار دهند.

درگاه پرداخت؛

شرکت زرین پال یکی از بهترین و ایمن ترین شرکت های ارائه دهنده درگاه های پرداخت اینترنتی می باشد لذا گروه زیبایی دکتر پن با این شرکت همکاری داشته و به مشتریان عزیز این اطمینان را میدهیم که اطلاعات حساب آنها کاملا ایمن بوده و به هیچ عنوان در دسترس نخواهد بود و با خیالی آسوده می توانند خرید خود را انجام دهند.

امکان مرجوعی کالا؛

در صورتی که کالا به دست مشتری برسد و عیب و ایرادی داشته باشد بلافاصله می تواند محصول را مرجوع کرده و با یک محصول دیگر جایگزین کند.

مهلت بازگشت کالا؛

در صورتی که محصول معیوب باشد خریدار این امکان را دارد که تا 7 روز محصول را عودت داده و محصول جایگزین برای ایشان ارسال گردد.

مهلت ضمانت تعمیر کالا؛

زیباجویان عزیز در سراسر کشور این نکته را در نظر داشته باشند که گروه زیبایی دکتر پن تمامی محصولات خود را به مدت 6 ماه ضمانت تعمیر میدهد و در صورتی که محصولی در این بازه ی زمانی دچار خرابی شد نگران نباشند می توانند برای ما ارسال کرده تا ما آن راتعمیر کنیم.

خدمات پس از فروش دکتر پن به چه شکل است؟

ما بر این عقیده هستیم که فروش پایان نیست و راهیست هموار برای ادامه همکاری دوستانه بین ما و مشتریان عزیز به همین دلیل برای تمامی محصولات را تا 10 سال خدمات پس از فروش ارائه میدهیم.

امکان بازگشت وجه؛

با گذشت زمان و اضافه شدن به سابقه ی کاری ما مشنریان ما همواره آسوده خاطر بوده اند از اینکه وجوه آنها به هر دلیل در کمتر از 30 دقیقه برای آنها عودت داده شده است. به هر دلیل منطقی که درخواست استرداد وجه را دهید کارشناسان ما همواره در خدمت شما عزیزان خواهند بود.